O nas

Co robimy?

XL Media działa na rynku druku wielkoformatowego już od 2006 roku. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, realizujemy projekty na potrzeby reklamy wewnętrznej, ale także outdoorowej dla większych firm oraz nowo powstałych mniejszych przedsiębiorstw. Nasze zamówienia są zróżnicowane i nie ograniczamy się do określonych rozmiarów. Realizujemy zamówienia już od 1 do kilkuset m2. Jako drukarnia doskonale znamy rynek marketingowy, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, w jak istotnym jest krótki czas realizacji i przystępna cena.

Kim jesteśmy?

Nasza firma zlokalizowana jest w centralnej Polsce, na trasie Łódź-Warszawa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom, otwieramy niebawem siedzibę w Łodzi oraz sklep internetowy. Serdecznie zapraszamy!

Nasi klienci

Realizujemy zlecenia zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od wielu lat współpracuje z agencjami reklamowymi i klientami indywidualnymi. Od 2006 roku specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, ale od samego początku istnienia działalności zajmujemy się produkcją na potrzeby reklamy zewnętrznej oraz kampanii outdoorowych. 

 

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą!